Wnętrza autorstwa Spacelab

Jako doświadczeni architekci wnętrz wierzymy, że to co nas codziennie otacza, ma niezwykle istotne znaczenie, dlatego do tematu aranżacji podchodzimy indywidualnie i wielowymiarowo. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem przestrzeni, ale także kompleksową aranżacją domów, mieszkań, apartamentów oraz obiektów komercyjnych takich jak biura czy obiekty fitness. Jako pracownia architektury wnętrz działamy zarówno w Poznaniu, jak i na terenie całej Polski. There is no limit!

Aranżacja wnętrz w wydaniu Spacelab

Każda przestrzeń tworzona przez naszych projektantów wnętrz to nie tylko efekt pracy, ale przede wszystkim pasji, zamiłowania do nowoczesnej architektury, trendów, designu, funkcjonalności i ergonomii. Pracując w ramach założonego budżetu pilnujemy, by niezależnie od skali inwestycji, nasze projekty cechowały zawsze wysokie walory estetyczne i jakość materiałów. W aranżacji wnętrz, szczególnie prywatnych, stworzenie właściwego klimatu jest kluczowe, by zaprojektowana przestrzeń odpowiadała potrzebom i pragnieniom użytkowników. Istotny jest właściwy dobór materiałów, dlatego w Spacelab od pierwszego spotkania zachęcamy Was do obejrzenia i oceny naszych licznych wzorników i próbek. To wspólne działanie pozwala na szybkie znalezienie kluczowych materiałów, wokół których my architekci budujemy potem klimat Waszego projektu.

Aranżowane przez nas apartamenty to zawsze indywidualnie przestrzenie dostosowane do gustu, potrzeb i stylu życia naszych Klientów. W projektach wnętrz często inspirujemy się tym, czym pasjonują się nasi klienci, by nadać inwestycjom jeszcze bardziej oryginalnego wymiaru.

Detale mają znaczenie

Powierzone nam projekty aranżacji wnętrz realizujemy z dokładnością i dbałością o szczegóły montażu, gdyż wiemy, jak wielkie mają one znaczenie dla późniejszej realizacji.

Jako Inwestor otrzymasz od nas zestawienie wszystkich uprzednio zaakceptowanych elementów wyposażenia wnętrz w formie gotowej listy zakupowej z kosztorysem.

Twoje ekipy wykonawcze dostaną nie tylko zestaw precyzyjnych rysunków, ale też klarowne komentarze zawarte na nich - opisujące efekt, jaki chcemy osiągnąć. Dzięki temu wykonawcy rozumieją intencje projektanta, co pozwala na sprawne prowadzenie prac. Nawet w przypadku zmian wymiarów na budowie, proces prac przebiegnie zgodnie z planem, gdyż wykonawca rozumiejąc wizję architekta, jest w stanie dokonać szybkich i trafnych korekt, bez utraty walorów wizualnych. Ten styl pracy sprawia, że realizacja projektu wnętrz na odległość jest również komfortowa.

Jeśli więc oczekujesz profesjonalnego projektu wnętrz, możesz śmiało powierzyć nam to zadanie. Odwiedź Spacelab online lub stacjonarnie w Poznaniu, zobacz nasze realizacje, przedstaw swoje plany. Jako Twoi architekci dołożymy wszelkich starań, aby efekt pozytywnie Cię zaskoczył !